+90 224 411 06 00

Kurumsal

Akermak Makine, 1975 yılından bu yana çevreye ve doğaya saygılı, verimlilik, kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkelerini prensip edinmiş, nitelikli bir kadro ile makine ve yedek parça imalatı konusunda önder firma olmak ve bu bilinçle başarıları sürdürmeyi amaç haline getirmiş bir markadır.

Ürün ve üretim süreci alanlarında ülkemizin en yetenekli firmalarından biri olmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sürekli kendini geliştirmeyi hedeflemektedir. Çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini sürekli arttırmak en büyük hedefleri arasında yer almaktadır.

Büyük çap ve uzun boy torna işleme (Ø3.200 mm, boy 8.000 mm’ye kadar), CNC dik işlem,  dik torna, freze, borverk, özel aparat, konstrüksüyon tasarımı ve imalatları konularında profesyonel hizmetler sunmasının yanı sıra otomotiv, sac şekillendirme, pres ve yardımcı ekipmanlarının üretimini, matbaa, gıda tekstil makineleri, iş makineleri yedek parçaları imalatı ve revizyon işlemleri konusunda kırk yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Tasarım ve proje türünde çalışmalarını; SOLIDWORKS yazılımı ile gerçekleştirip, uygulamalarını kendi bünyesinde yapmakta olan Akermak Makine, müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet sunup müşteri memnuniyetini sağlamanın yanı sıra, müşteri şikayeti oluşması durumunda bu şikayetin objektif bir şekilde giderilmesi için güven, şeffaflık, tarafsızlık, gizlilik, erişilebilirlik, bütünlük, eşitlik ve duyarlılık ilkelerine uygun olarak gerekli tüm tedbirleri alıp, tüm çalışanları ile kalite ilkesinden asla ödün vermeden müşterilerini mutlu etmektedir.